top of page

Теслимат и Иаде

Теслимат Кошуллары

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin EdzaShoes'a uzaklığına gore de kargo sirketi 1-3 пистолета içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Бу тюр ürünlerin teslimat bilgileri ве süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamami anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından edzashoes garantisi ile size teslim edilecektir.

Satin aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.edzashoes.com на сайте alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gun bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Гаранти и Иаде Кошуллары

Гаранти Кошуллары
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde uretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi бир хасар gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Урун Иаде Кошуллары
Sitemiz üzerinden satin aldığınız ürünün size uymaması ya da hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gun içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sokakta giyilmemiş /kullanılmamış ya da hatalı gönderilmiş ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilrisiniz.

 

Bu bilgileri takiben anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo Etiler Şubesi Müşteri No: 1209777379 ile ürün deforme olmadan bize ulaşması adına kutusu ve faturası ile birlikte bize gönderdiğiniz ürün iade alınacaktır.

 

Sipariş edilen ürün hatalı ise ve ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

bottom of page